המלצות

"כמי שמכיר את עו"ד ריטה בעל-טכסא שנים רבות כמומחית מהשורה הראשונה בענף הביטוח, אני שמח להמליץ עליה. אחת מתכונותיה הבולטות היא היכולת לרתום את המקצועיות לטובת היישום הפרקטי. ריטה ניחנה בראייה מאוזנת ומעשית."
שמעון כץ, עו"ד
יו"ר (משותף) של פורום הנזיקין הארצי בלשכת עורכי הדין.
"הכרתי את ריטה במסגרת עבודתי כמנכ"ל טלרד. ריטה הינה מנהלת מקצועית, נכנסת לפרטים ויצירתית למציאת פתרון שיהווה win – win. במהלך תביעת הביטוח של טלרד עמלה ריטה תוך כדי חדוות עשיה ויצירתיות למצוא את האיזון בין דרישת הלקוח ובין חברת הביטוח, וזאת עד ששני הצדדים סיכמו על תנאי סגירת התביעה לשביעות רצונם."
רן בוקשפן
מנכ"ל טלרד
"היכרות של מעל 20 שנה עם ריטה בעל-טכסא מובילה אותי למסקנה שהיא לא רק עוד עו"ד. ריטה היא DEAL MAKER, שמנווטת דיונים סבוכים אל תוצאה מקצועית, ראויה ומאוזנת."
הדר ברין-וייס, עו"ד
יועצת משפטית ראשית ומשנה למנכ"ל, כלל חברה לביטוח
"ריטה בעל טכסא בעלת נסיון רב וארגז כלים רחב וייחודי להצגת פתרונות מקצועיים ומאוזנים המייצרים קרקע אמיתית להמשך הידברות ופעילות בין צדדים יריבים."
אלעד נווה
מנכ"ל מארש ישראל
"ריטה היא אשת מקצוע מהמדרגה הראשונה. יש לה יכולת מרשימה לטפל בסוגיות ביטוח מורכבות, בגישה מקצועית, ברגישות ובראיה עסקית ומעשית המסייעת לגיבוש פתרונות מיטביים."
שי גרנות, עו"ד
משרד גרנות שפייזר עורכי-דין
"הכרותי הקרובה עם ריטה בתפקידיה הבכירים במנורה ובפניקס, והמזג המשכנע מחד והפשרני מאידך, אותו הביאה לתפקידים אלו, גורמים לי להיות בטוח שריטה תצליח בגדול בתחום החדש אליו פנתה ואשר בו נדרשות תכונות אלו. "
אילן בק
יו"ר אאון ישראל